Kolejny grant z Unii Europejskiej dla SIGMA S.A.

Miło nam poinformować, że firma SIGMA S.A. uzyskała dotację z Unii Europejskiej na zakup infrastruktury badawczej służącej do opracowania i wdrożenia innowacyjnego rozwiązania jakim jest system realizujący funkcję diagnostyki predykcyjnej.

Uroczyste wręczenie umów odbyło się w siedzibie LAWP w dniu 11-01-2024 r. Umowę z rąk Marszałka Województwa Lubelskiego Jarosława Stawiarskiego odebrał Paweł Hajduk, Prezes Zarządu SIGMA S.A.

Celem projektu jest zakup infrastruktury badawczej służącej do opracowania i wdrożenia innowacyjnego rozwiązania w postaci systemu realizującego funkcję diagnostyki predykcyjnej. Rezultat działań wnioskodawcy umożliwi gromadzenie oraz analizę danych związanych z funkcjonowaniem wykonywanych w ramach prowadzonej działalności sortowni odpadów. Powyższe działania umożliwią realizację funkcji wczesnego wykrycia nieprawidłowości mających bezpośredni wpływ na nieplanowany awaryjny postój linii technologicznych. Opracowane rozwiązanie umożliwi świadczenie usług zdalnej diagnostyki redukując liczbę wyjazdów serwisowych zarówno w okresie gwarancji jak również w późniejszym etapie życia produktu.

 

 

Logo FE+PL+UE+LUB

powrót
POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.