Oferta pracy: Operator frezarko - wytaczarki CNC

Zatrudnimy pracowników na stanowisko: Operator frezarko wytaczarki CNC.

MIEJSCE PRACY: Barak k. Lublina

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • samodzielny operator centrum frezerskiego TOS WHN 13 ze sterowaniem HEIDENHAIN lub frezersko-wytaczarskiego ze sterowaniem Heidenhain TNC530,
  • programowanie i obsługa maszyny,
  • dobór mocowania, narzędzi do obróbki na podstawie otrzymanego rysunku technicznego.

WYMAGANIA REKRUTACYJNE:

  • doświadczenie w pracy na frezarkach CNC ze sterowaniem HEIDENHAIN,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • zaangażowanie w pracę zawodową,
  • komunikatywność.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • umowa o pracę,
  • system pracy - zmianowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wymagane szkolenia na danym stanowisku,
  • pakiet medyczny,
  • karta Multisport.

CV prosimy przesyłać na adres kadry@sigmasa.pl

Prosimy o dopisanie w CV: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie, administrowanie i archiwizowanie moich danych osobowych przez firmę Sigma S.A. w celu realizacji obecnych i przyszłych procesów rekrutacji i selekcji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. nr 133 poz. 883 z późn. zm.).”

POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych