Zakończyliśmy kolejną modernizację linii do sortownia odpadów

modernizacja linii do sortowania odpadow

W ostatnich dniach zakończyliśmy kolejną realizację dotyczącą modernizacji linii do sortowania odpadów dla Zakładu Zagospodarowania Odpadów w Wólce Rokickiej.
W zakresie modernizacji znalazło się:

  • wykonanie i montaż podestów serwisowych w separatorze balistycznym oraz pod separatorem NIR, umożliwiających łatwą i bezpieczną obsługę,
  •  wykonanie i montaż konstrukcji samonośnej z elektrycznym układem podnoszenia i przejazdu, służącym do bezpiecznego demontażu i montażu pokładów separatora balistycznego,
  • remont separatora balistycznego.

Prace prowadzone były w sposób minimalizujący zakłócenia w funkcjonowaniu zakładu. Efektem modernizacji jest znaczne podniesienie bezpieczeństwa obsługi linii technologicznej, szczególnie podczas prac serwisowych.

Firma SIGMA S.A. od wielu lat specjalizuje się w projektowaniu, produkcji i modernizacjach urządzeń i całych linii do sortowania odpadów. Jeżeli chcesz skorzystać z naszego doświadczenia zapoznaj się z naszą ofertą i skontaktuj z naszymi specjalistami.

 

powrót
POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.