Zaawansowana linia do sortowania odpadów dla MPO Warszawa

podpisanie umowy

Miło nam poinformować, że firma SIGMA S.A. została wybrana przez MPO Warszawa jako wykonawca linii technologicznej do sortowania odpadów, w pierwszym z dwóch etapów rozbudowy Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych na warszawskim Targówku.

W modernizowanym zakładzie docelowo powstaną linie umożliwiające wysegregowanie ok. 60 tys. ton odpadów w ciągu roku!  

Na obecnym etapie, naszym zadaniem będzie budowa nowoczesnej, w pełni zautomatyzowanej linii do sortowania odpadów ze zbiórki selektywnej. Umożliwi ona wydzielanie frakcji surowcowych takich jak papier, karton, folia, PET, PE/PP, PS, PCV, Tetrapak, metale żelazne i nieżelazne z wydajnością 30 tys. ton rocznie. Aby sprostać temu zadaniu linia technologiczna zawierać będzie, oprócz szeregu przenośników, urządzeń separujących i przesiewających, dziesięć separatorów optopneumatycznych.

Cieszymy się, że kolejna z tak dużych firm zaufała naszej jakości i doświadczeniu.

powrót
POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.