54 Sympozjon "Modelowanie w mechanice"

W dniach 21-25 lutego 2015 roku w Ustroniu odbyło się seminarium 54 Sympozjon "Modelowanie w mechanice".

W dniach 21-25 lutego 2015 roku w Ustroniu odbyło się seminarium 54 Sympozjon "Modelowanie w mechanice". Problematyka wydarzenia obejmuje m.in. modelowanie zjawisk mechanicznych, projektowanie optymalne i sterowanie, związane z maszynami, konstrukcjami, materiałami, procesami technologicznymi, organizamami żywymi z uwzględnieniem zagadnień interdyscyplinarnych, w których zjawiska mechaniczne mają decydujące znaczenie (procesy cieplne i przepływowe, biomechanika, itp.).

Ponadto w tematach obrad znalazła się Sekcja Mechatroniki, podczas której toczyły się rozmowy dotyczące m.in. Lubelskiej Krainy Mechatroniki - wykład poprowadził prof. Zbigniew Pater z Politechniki Lubelskiej.

W Sympozjonie aktywnie uczestniczyli również przedstawiciele firmy SIGMA S.A., wygłaszając referat na temat jednego z aktualnie prowadzonych projektów.

Dziękujemy Organizatorom za zaproszenie oraz umożliwienie prezentacji wyników prac badawczo-rozwojowych prowadzonych w Sigmie.

powrót
POPRZEDNIA STRONA NASTĘPNA STRONA
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.