27-02-2018

Zapraszamy na Targi EKOTECH 2018

Zapraszamy na Targi EKOTECH 2018, które będą odbywały się w Kielcach w dniach 28.02-01.03.2018 na terenie Targów Kielce. Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia stanowiska firmy AK NOVA (nr E-78) gdzie będą również przedstawiciele firmy SIGMA S.A.

EKOTECH 2018 – ekologia i biznes w międzynarodowym wydaniu

Maszyny, urządzenia i technologie, a także warsztaty, seminaria i spotkania, czyli XIX Targi Ochrony Środowiska i Gospodarki Odpadami EKOTECH już 28 lutego w Targach Kielce.

Podczas targów zaprezentowane zostaną firmy zajmujące się szeroko rozumianą działalnością w obszarze ochrony środowiska i gospodarki odpadami. Zakres branżowy wystawy obejmuje nie tylko odzysk, unieszkodliwianie, segregację i transport odpadów, ale także m.in. wspomaganie gospodarki odpadami, czyli badania, analizy, projektowanie i realizację inwestycji. Na zwiedzających targi czekać będą również przedstawiciele firm trudniących się m.in. produkcją i dystrybucją wyrobów dla gospodarki odpadowej, czy systemów i urządzeń do oczyszczania ścieków przemysłowych i komunalnych. Nie zabraknie również oferty przedsiębiorstw oferujących urządzenia do utrzymania czystości ulic, budynków, pomieszczeń i sprzętu do pielęgnacji zieleni. Zeszłoroczna edycja targów zgromadziła 50 firm z wyżej wymienionego zakresu, m.in. z Niemiec, Szwecji i Włoch. Ich produkty obejrzało 4700 gości.

Pozostałe aktualności