SIGMA S.A.
youtube
facebook
Zapytaj o produkt Twoje dane

Prześlij do mnie kopie zapasową (opcjonalnie)

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SIGMA S.A. z siedzibą w Barak 6, 21-002 Jastków. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania od klientów, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.


WYŚLIJ

 • Zdjęcia
 • 2017-09-01

  Nagroda dla MWW ROBOKOP "Janina" na Międzynarodowych Targach w Katowicach

  W dniach 29.08 - 01.09.2017 roku firma Sigma S.A. brała udział w Międzynarodowych Targach Górnictwa, Przemysłu Energetycznego i Hutniczego - Katowice 2017 jako wystawca.

  W tym roku głównym elementem naszej prezentacji był Mobilny Wóz Wielofunkcyjny MWW ROBOKOP "Janina" z napędem spalinowym, posiadający wszelkie niezbędne dopuszczenia do pracy w podziemnych zakładach górniczych i który pracował w warunkach kopalnianych na KWK Murcki-Staszic.

  Z przyjemnością informujemy, że urządzenie Mobilny Wóz Wielofunkcyjny MWW ROBOKOP "Janina" produkcji Sigma S.A. zajął trzecie miejsce (drugiego miejsca nie przyznano) w konkursie "Innowacyjne rozwiązania w budowie maszyn i urządzeń górniczych: innowacyjny produkt - KATOWICE 2017" w kategorii: nowe maszyny. Gratulujemy firmie KGHM ZANAM S.A. za zajęcie pierwszego miejsca.

  Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i życzymy powodzenia. Kapitule serdecznie dziękujemy za wyróżnienie naszego produktu.

  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko.