SIGMA S.A.
youtube
facebook
Zapytaj o produkt Twoje dane

Prześlij do mnie kopie zapasową (opcjonalnie)

Informujemy, że administratorem danych osobowych podanych na formularzu jest SIGMA S.A. z siedzibą w Barak 6, 21-002 Jastków. Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu udzielania odpowiedzi na zadawane pytania od klientów, w tym za pomocą poczty elektronicznej. Podanie danych jest dobrowolne. Każda osoba ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz możliwość ich poprawiania.


WYŚLIJ

 • 2017-06-14

  "Będziemy dokładniej segregować śmieci"

  O nowych przepisach dyskutowali przedstawiciele firmy Sigma S.A. wraz z innymi gośćmi na konferencji na zaproszenie Ekoland Polska S.A.

  Od lipca tego roku wchodzą w życie przepisy dotyczące zasad segregacji odpadów komunalnych. Chodzi o to, by większa niż do tej pory ilość śmieci które produkujemy podlegała recyklingowi. O tym, co nas czeka w związku z tymi zmianami, na czym one polegają i jakie konsekwencje będą nieść ze sobą, rozmawialiśmy we wtorek 6 czerwca na konferencji pt. "Nowy system selektywnej zbiórki odpadów komunalnych. Aspekty prawne, ekonomiczne i techniczne" zorganizowanej przez firmę Ekoland Polska.

  O inwestycjach i planach na przyszłość mówił dyr. ds. handlowych z Ekoland Polska S.A., natomiast nieco więcej światła na to, co czeka samorządy i mieszkańców w związku z tymi zmianami, poruszyli podczas konferencji eksperci:
  dr inż. Paweł Szyszkowski z Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu - autor licznych ekspertyz z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska
  mgr Andrzej Krzyśkow - niezależny konsultant w zakresie technologii gospodarki odpadami
  Marian Stani - specjalista z zakresu gospodarki odpadami i ochrony środowiska

  Dziękujemy Ekoland Polska S.A. za zaproszenie i zorganizowanie konferencji oraz wszystkim prelegentom za ich głos w tak ważnej dla nas sprawie.